fbpx

Regulamin

 REGULAMIN 

PRZYPŁYWY & ODPŁYWY

§1

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

1.

Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i najmu domków. Dokonanie rezerwacji (wpłacenie zadatku) jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. 

2.

Rezerwację dokonaną telefonicznie lub drogą elektroniczną należy potwierdzić wpłacając na podane konto bankowe kwotę zadatku w wysokości 30% całego pobytu w ciągu 1 dnia od dnia dokonania rezerwacji (w razie potrzeby należy wysłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy: kontakt@przyplywyiodplywy.pl). Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje anulację rezerwacji.

3.

Dokonując rezerwacji Wynajmujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu) wyłącznie w celu realizacji rezerwacji. Administratorem danych osobowych jest firma Przypływy i Odpływy Dorota Wieczorek zarejestrowana w Tupadłach przy ulicy Maślakowej 25.

4.

Koszt wynajmu uzależniony jest od długości pobytu oraz sezonu (wysoki, średni, niski).

5.

Koszt wynajmu obejmuje:

– zakwaterowanie z możliwością użytkowania całego wyposażenia domku w tym jacuzzi,

– jeden komplet pościeli oraz ręczników na osobę na cały pobyt,

– media (prąd, woda, gaz),

– ogrzewanie w sezonie zimowym.

6.

Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem na wskazane konto, tak aby wpłacona kwota została zaksięgowana do dnia wyjazdu. 

7.

W dniu zameldowania może zostać pobrana zwrotna kaucja w wysokości 500zł na pokrycie ewentualnych szkód i innych roszczeń.

8.

W przypadku niedojazdu lub rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi. 

§2

ZASADY POBYTU I ZAKWATEROWANIA

1.

Doba rozpoczyna się o godz. 15:00 (przyjazd), a kończy o godz. 10:00 (wyjazd).

2.

Wynajmujący zobowiązany jest do poinformowania telefonicznie lub mailowo Przypływy i Odpływy o planowanej godzinie dotarcia najpóźniej jeden dzień przed przyjazdem.

3.

W dniu zakwaterowania Wynajmujący zobowiązany jest dokonać opłaty klimatycznej za wszystkie osoby zakwaterowane w wynajętym domku. Opłatę klimatyczną przyjmuje Administrator obiektu.

4.

Wynajmujący zobowiązany jest w dniu przyjazdu do uregulowania całej należności za pobyt nawet, jeśli z przyczyn niezależnych od Właściciela, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu (powody osobiste, trudności komunikacyjne itd.).

5.

W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie podlega zwrotowi.

6.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu wyłącznie w przypadku braku wcześniejszych rezerwacji

domku przez innych klientów.

7.

Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w obecności Administratora obiektu lub osoby upoważnionej.

8.

W przypadku przekroczenia maksymalnej liczby osób (6) korzystających z wynajmowanego domku Właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.

9.

Wszelkie uwagi, usterki należy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 510053696 lub bezpośrednio u administratora obiektu. Brak uwag ze strony Wynajmującego, co do usterek, uszkodzeń w ciągu 2 godzin po otrzymaniu kluczy oznacza, że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń co do całego lokalu, a wszystkie urządzenia i meble znajdują się w ilości zgodnej z zestawieniem wyposażenia i w dobrym stanie.

10.

Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w domu w czasie jego pobytu.

11.

Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do gości pozostawione w domku lub na terenie ośrodka, jak również nie ponosi odpowiedzialności za doznane urazy, szkody i zniszczenie majątku (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby). 

12.

W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz smażenia ryb (kara grzywny 1000zł).

13.

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu, internetu.

14.

Za bezpieczeństwo dzieci na terenie obiektu, przebywających na placu zabaw oraz korzystających z jacuzzi odpowiedzialność ponoszą opiekunowie.

15.

Wynajmujący korzysta z jacuzzi na własną odpowiedzialność oraz zobowiązuje się do przestrzegania Instrukcji użytkowania wanny  z hydromasażem (Instrukcja znajduje się na ścianie przy wejściu na taras). Koszty związane z awarią urządzenia spowodowane niestosowaniem się do Instrukcji użytkowania ponosi Wynajmujący. 

16.

Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 7.00. W przypadku, gdy Wynajmujący w sposób znaczący narusza spokój sąsiadów, Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Wynajmującemu pobytu w domku i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

17.

Każdy gość z zewnątrz musi opuścić obiekt do godz. 23.00. Zabroniony jest nocleg osoby z zewnątrz bez zgody Właściciela.

18.

Zabronione jest organizowanie imprez towarzyskich typu wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie.

19.

Pobyt ze zwierzętami możliwy jest tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z Właścicielem.

§3

WYPOSAŻENIE DOMKU

Każdy domek wyposażony jest w następujące przedmioty, w przypadku ich zniszczenia lub braku przy wymeldowaniu Właściciel ma prawo zachować kaucję w wysokości odpowiadającej wartości rynkowej produktów. W przypadku zniszczeń przekraczających kwotę kaucji Wynajmujący zobowiązany jest dopłacić różnicę w ciągu 3 dni.

  • armatura łazienkowa
  • meble kuchenne, łóżka, szafy, komody,
  • zastawa stołowa: sztućce, szklanki, kieliszki, talerze, garnki, patelnie,
  • sprzęt AGD: czajnik elektryczny, ekspres do kawy, płyta indukcyjna, lodówka, mikrofala (Black, Modern), pralka (Vintage), piekarnik (Vintage), suszarka, żelazko,
  • sprzęt RTV: telewizor
  • zestaw do plażowania: parawan, młotek, leżaki,
  • kołdry, poduszki, szlafroki SPA,
  • grill węglowy,
  • huśtawka na tarasie, hamak,
  • wanna z hydromasażem (jacuzzi).